Boeken Klokkenmaker

 

Het arbeidsmarktperspectief voor een Klokkenmaker is niet heel goed. Het maken en restaureren van klokken is een kleine markt. Toch zijn er maar weinig vakmensen op dit gebied, dus als een Klokkenmaker heel veel ervaring heeft, veel kennis heeft en zich specialiseert, kan hij zeker een goede klantenkring opbouwen.

Een Klokkenmaker in loondienst kan doorgroeien tot eigenaar van het bedrijf. Een zelfstandige Klokkenmaker kan steeds groter worden, zich specialiseren in bepaalde type klokken of bepaalde technieken en zich naast klokken ook toeleggen op horloges. 

Er zijn een hoop verschillende manieren om je te verdiepen in het beroep Klokkenmaker. Je kan een opleiding volgen, maar er zijn nog andere laagdrempelige manieren om aan die kennis te komen. Hieronder kan je diverse boeken, Ebooks of DVDs vinden waarmee je meer kan leren over de functie en de inhoud van het beroep Klokkenmaker. Er zijn boeken voor de beginner of voor de Klokkenmaker die verder wilt ontwikkelen binnen het vakgebied.

De 10 beste boeken voor een Klokkenmaker:

De dochter van de klokkenmaker

De dochter van de klokkenmaker

De dochter van de klokkenmaker - Nederlands | Druk: 2 | Paperback | 9789022589458 | 544 pagina's

De nieuwste roman van de auteur van Aan de rand van het meer nu in midprice Een groep jonge, veelbelovende kunstenaars onder leiding van de charismatische Edward Radcliffe neemt in de zomer van 1862 haar intrek in een prachtig landhuis aan de oever van de Theems in Oxfordshire. Ze zijn van plan zich een zomer …

De dochter van de klokkenmaker

De dochter van de klokkenmaker

De dochter van de klokkenmaker - Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311662 | 544 pagina's

De nieuwste roman van de auteur van Aan de rand van het meer nu in midprice Een groep jonge, veelbelovende kunstenaars onder leiding van de charismatische Edward Radcliffe neemt in de zomer van 1862 haar intrek in een prachtig landhuis aan de oever van de Theems in Oxfordshire. Ze zijn van plan zich een zomer …

De dochter van de klokkenmaker

De dochter van de klokkenmaker

De dochter van de klokkenmaker - Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022572573 | 544 pagina's

Eindelijk weer een nieuw boek van de auteur van Aan de rand van het meer Voor de lezers van Santa Montefiore en Kristin Hannah Een groep jonge, veelbelovende kunstenaars onder leiding van de charismatische Edward Radcliffe, neemt in de -zomer van 1862 haar intrek in een prachtig landhuis aan de oever van de Theems in …

De klokkenmaker

De klokkenmaker

De klokkenmaker - Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789059999046 | 240 pagina's

'Dor streek over zijn baard, die nu onverzorgd en lang was. Hij leefde in afzondering, toch functioneerde zijn lichaam normaal, hoewel het werd onderhouden zonder voedsel en werd verkwikt zonder slaap. Alleen, aan de stemmen die opstegen uit de gloeiende plas kon Dor niet ontkomen. Stemmen die altijd en vanuit elke uithoek van de aarde …

De Klokkenmaker

De Klokkenmaker

De Klokkenmaker - Nederlands | E-book | 9789059999077

"Dor streek over zijn baard, die nu onverzorgd en lang was. Hij leefde in afzondering, toch functioneerde zijn lichaam normaal, hoewel het werd onderhouden zonder voedsel en werd verkwikt zonder slaap. Alleen, aan de stemmen die opstegen uit de gloeiende plas kon Dor niet ontkomen. Stemmen die altijd en vanuit elke uithoek van de aarde …

Klokken en klokkenmakers

Klokken en klokkenmakers

Klokken en klokkenmakers - Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789023002499 | 344 pagina's

De historie van het uurwerk met accent op Nederlandse uurwerkmakerskunst. MET ILLUSTRATIES

Wie is de klokkenmaker?

Wie is de klokkenmaker?

Wie is de klokkenmaker? - Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789460890673 | 66 pagina's

Wat als God niet bestaat, en wat als Hij wel bestaat? Wat als Hij al of niet uit de natuur komt? Is Hij een mens, of is Hij meer dan een mens? Wat als wij ook iets van hem merken? Leo de Vos zet je met dit boek voortdurend op een tweesprong. Er wordt tegenwoordig …

Johannes Coelombie

Johannes Coelombie

Johannes Coelombie - Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789060764558 | 119 pagina's

Op 7 mei 1805 overleed in Haarlem Johannes Coelombie, een Haarlemse klokkenmaker. Hij ligt begraven in het koor van de Grote Kerk. Coelombie laat een bijzonder testament na, dat 200 jaar na zijn overlijden geëffectueerd zou moeten worden. Bij codicil van 30 juni 1804 werd deze termijn gewijzigd in 140 jaar na het overlijden van …

Klokken en klokkenmakers

Klokken en klokkenmakers

Klokken en klokkenmakers - Nederlands | Druk: 4 | Hardcover | 9789023001645 | 344 pagina's

De historie van het uurwerk met accent op Nederlandse uurwerkmakerskunst. MET ILLUSTRATIES

VIER MAANBROEDERS.DE KLOKKENMAKER

VIER MAANBROEDERS.DE KLOKKENMAKER - Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789070196868 | 52 pagina's