Boeken Psychologisch Testassistent

Hoewel er werk is voor Psychologisch Testassistenten zijn er door de enigszins beperkte opleidingseisen mogelijk veel sollicitanten. Veel studenten die psychologie studeren doen werk als Testassistent naast hun studie om ervaring op te doen.

Er zijn geen doorgroeimogelijkheden zonder eerst een studie af te ronden.

Er zijn een hoop verschillende manieren om je te verdiepen in het beroep Psychologisch Testassistent. Je kan een opleiding volgen, maar er zijn nog andere laagdrempelige manieren om aan die kennis te komen. Hieronder kan je diverse boeken, Ebooks of DVDs vinden waarmee je meer kan leren over de functie en de inhoud van het beroep Psychologisch Testassistent. Er zijn boeken voor de beginner of voor de Psychologisch Testassistent die verder wilt ontwikkelen binnen het vakgebied.

De 100 beste boeken voor een Psychologisch Testassistent:

Rinkeldekink

Rinkeldekink

Rinkeldekink - Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789025453398 | 128 pagina's

'Rinkeldekink' van Martine Bijl gaat over de hersenbloeding die zij kreeg in september 2015. Na haar langdurige herstel in een revalidatieoord, waar zij vrijwel alles opnieuw moest leren, bracht ze nog enkele maanden door in een ziekenhuis, waar ze behandeld werd voor depressie. Haar taalvermogen bleef onaangetast. Over therapeuten, over welzijnstaal, de valklas en de …

Joona Linna  7 - Lazarus

Joona Linna 7 - Lazarus

Joona Linna 7 - Lazarus - Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789403134604 | 539 pagina's

Onderdeel van de serie Joona Linna - Lars Kelper. Hij komt terug, altijd... In een appartement in Oslo wordt een dode man gevonden. Bij het openen van de vrieskist in zijn keuken doet de politie een vreselijke ontdekking: het slachtoffer blijkt een tot dan toe onbekende grafschenner te zijn en hij bewaarde er zijn trofeeën. …

Normale mensen

Normale mensen

Normale mensen - Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026343445 | 272 pagina's

"Normale mensen' van Sally Rooney is de opvolger van haar veelgeprezen debuutroman "Gesprekken met vrienden'. In "Normale mensen' vertelt Sally Rooney de liefdesgeschiedenis van Marianne en Connell. Beiden groeien op in hetzelfde stadje in landelijk Ierland, waar hun verschillende werelden nauwelijks overlappen. Ze ontmoeten elkaar alleen wanneer de moeder van Connell het huis van Marianne …

Achter gesloten deuren

Achter gesloten deuren

Achter gesloten deuren - Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026339936 | 360 pagina's

‘Achter gesloten deuren’ lees je in één ruk uit! In Engeland zijn er meer dan 500.000 exemplaren van verkocht. ‘Achter gesloten deuren’ is de spannende thriller die iedereen leest! Iedereen kent wel een echtpaar als Jack en Grace: hij is knap en rijk, zij is charmant en elegant. Mensen om jaloers op te zijn, als …

Erika Foster 1 - Het meisje in het ijs

Erika Foster 1 - Het meisje in het ijs

Erika Foster 1 - Het meisje in het ijs - Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402309782 | 368 pagina's

Onderdeel van de serie Erika Foster. Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidgebr /br /br /Haar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets uiteen, alsof ze nog iets wil zeggen. Haar lichaam bevroren in het ijs. En ze is niet de enige…br …

De onsterfelijken

De onsterfelijken

De onsterfelijken - Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789029092739 | 368 pagina's

**** NRC Handelsblad "Een spannende en ontroerende familieroman, waarin je als lezer kunt verdwijnen.' New York, 1969. De broers en zussen Gold krijgen als kind hun sterfdatum te horen van een helderziende. De voorspelling heeft grote gevolgen voor hen in de vijftig jaar die volgen en allevier proberen ze op eigen wijze het lot te …

Erika Foster 3 - Donker water

Erika Foster 3 - Donker water

Erika Foster 3 - Donker water - Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311501 | 363 pagina's

Onderdeel van de serie Erika Foster. Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidgebr /br /br /Het lichaam onder water zinkt snel. Het zal vele jaren stil en ongestoord blijven liggen, maar op het land begint de nachtmerrie pas net.br /br /br …

Erika Foster 2 - De stalker in de nacht

Erika Foster 2 - De stalker in de nacht

Erika Foster 2 - De stalker in de nacht - Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311112 | 357 pagina's

Onderdeel van de serie Erika Foster. "Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.' Margrietbr /br /br /Het zijn stuk voor stuk alleenstaande mannen. Allemaal met een teruggetrokken en een weinig opmerkelijk -leven. Ze zijn ook allemaal dood.br /br /br /Midden in een broeierig hete …

Laatste adem

Laatste adem

Laatste adem - Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402753530 | 123 pagina's

Charlie Quinn is dertien wanneer twee gewapende mannen hun huis binnendringen om wraak te nemen op haar vader, een omstreden advocaat. Haar onbezorgde jeugd is op slag voorbij. 'Laatste adem' is de spannende inleiding op Karin Slaughters thriller 'Goede dochter', waarin Charlie opnieuw een grote rol speelt. Ze denkt dat ze de verschrikkingen uit haar …

De goede zoon

De goede zoon

De goede zoon - Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789025453411 | 384 pagina's

'De goede zoon' van Rob van Essen is een meeslepend verslag van een tocht door een labyrint vol vreemde gebeurtenissen, maar ook een verrassend autobiografische roman over een zoon die de balans opmaakt na de dood van zijn moeder. In een wereld waar invoering van het basisinkomen heeft gezorgd voor lethargie en stijgend museumbezoek reizen …

per pagina