Boeken Sociaal Consulent Gehandicapten

Een Sociaal Consulent Gehandicapten kan doorgroeien naar een functie als (re)integratiedeskundige. Hierbij heeft een Sociaal ConsulentGehandicapten zich gespecialiseerd in het zoeken en vinden van passend werk voor mensen die geen werk meer hebben.

Er zijn een hoop verschillende manieren om je te verdiepen in het beroep Sociaal Consulent Gehandicapten. Je kan een opleiding volgen, maar er zijn nog andere laagdrempelige manieren om aan die kennis te komen. Hieronder kan je diverse boeken, Ebooks of DVDs vinden waarmee je meer kan leren over de functie en de inhoud van het beroep Sociaal Consulent Gehandicapten. Er zijn boeken voor de beginner of voor de Sociaal Consulent Gehandicapten die verder wilt ontwikkelen binnen het vakgebied.

De 100 beste boeken voor een Sociaal Consulent Gehandicapten:

All the Bright Places

All the Bright Places

All the Bright Places - Engels | Druk: 1 | Paperback | 9780141357034 | 388 pagina's

}The Fault In Our Stars{ meets }Eleanor & Park{ in this compelling story about a girl who learns to live from a boy who intends to die. Tackles the difficult issue of teenage depression with sensitivity and grace. Ideal for fans of John Green, Jay Asher and Rainbow Rowell. Ages: 12+ A compelling and beautiful …

Dolfje Weerwolfje 18 - GriezelWielen

Dolfje Weerwolfje 18 - GriezelWielen

Dolfje Weerwolfje 18 - GriezelWielen - Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789025873035 | 160 pagina's

Geesten, geraamten en donkere schaduwen… Wat doen zij in het Weerwolvenbos? Dolfje Weerwolfje kan zijn ogen niet geloven. Het lijkt wel een Griezelnacht! En wie is Ginder Geestenjager, met zijn koets van vuur en zijn knallende zweep? Hij jaagt op griezelwezens… dus ook op weerwolven! Zijn Dolfje en zijn weerwolfvrienden nog wel veilig? En waar …

Alle dagen hartstikke druk*

Alle dagen hartstikke druk*

Alle dagen hartstikke druk* - Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789000358953 | 96 pagina's

Alle Dagen Hartstikke Druk van Mirjam Mous Hartverwarmend en humoristisch kinderboek over ADHD Indy heeft ADHD. Dat betekent dat hij Alle Dagen Hartstikke Druk is. Volgens Indy's moeder tenminste. Indy zelf denkt dat het ook best Alle Dagen Helden Daden kan betekenen. Zijn grootste held is de indiaan Sitting Bull. Die zit zo stil, dat …

Ik hou van mij

Ik hou van mij

Ik hou van mij - Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789082059915 | 227 pagina's

Ik Hou van Mij De helende kracht van zelfcompassie In dit heldere, met grote intensiteit geschreven boek laat Annemarie Postma zien wat zelfcompassie is, hoe een gebrek eraan je afhoudt van persoonlijke groei en je beperkt in je mogelijkheden en hoe ingrijpend meer begrip en liefde voor jezelf je leven kan veranderen. Een zeer persoonlijk, …

Er is geen vorm waarin ik pas

Er is geen vorm waarin ik pas

Er is geen vorm waarin ik pas - Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789025869717 | 144 pagina's

Tot en met de vierde ging alles eigenlijk vanzelf maar sinds ik in de vijfde zit is er een hoop veranderd. Volgens mijn mentor heb ik TE lange tijd TE hard gewerkt en volgens mijn moeder ben ik TE perfectionistisch. Jajaja. Recensie van NRC Handelsblad "‘Het is een troostrijk verhaal dat veel pubers aangaat, gevat …

Toneellezen - De heks van de toffeestraat

Toneellezen - De heks van de toffeestraat

Toneellezen - De heks van de toffeestraat - Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789048716609 | 109 pagina's

In de Toffeestraat komt een cool bakkers-museum. Je mag er straks zelf de oven stoken met vuur! Elk kind uit de buurt helpt met klussen. Lara zit in een rolstoel omdat haar spieren ziek zijn. Toch kan ze meedoen, dankzij haar hulphond Rover! Maar waarom loert de heks van de Toffeestraat naar hen?

I Wish You All the Best

I Wish You All the Best

I Wish You All the Best - Engels | Hardcover | 9781338306125 | 336 pagina's

Perfect for fans of Adam Silvera and Becky Albertalli, Mason Deaver's stunning debut will rip your heart out before showing you how to heal from tragedy and celebrate life in the process. ''Heartfelt, romantic, and quietly groundbreaking. This book will save lives.'' -- Becky Albertalli, New York Times bestselling author of Simon vs. the Homo …

Anders

Anders

Anders - Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789000366675 | 32 pagina's

Anders is anders – en dat is heel gewoon! Anders houdt niet van harde geluiden. Hij houdt ook niet van fel licht en sterke geuren, van rommel of heel veel mensen. Daar wordt hij boos van. Of verdrietig. Hij houdt wel van lijstjes. En van dino's. Daar weet hij heel veel van. Anders is een …

Toffee

Toffee

Toffee - Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789020654660 | 400 pagina's

Als Allison wegloopt van haar gewelddadige vader kan ze nergens naartoe. Wat ze aanziet voor een leegstaand pand, blijkt het huis van de dementerende Marla te zijn. Marla denkt in Allison haar jeugdvriendin Toffee te herkennen en Allison doet wat ze altijd doet: ze past zich aan. En dus is ze Toffee voor Marla. Er …

All the Bright Places

All the Bright Places

All the Bright Places - Engels | Druk: 1 | E-book | 9780141357041 | 300 pagina's

A compelling and beautiful story about a girl who learns to live from a boy who wants to die. Soon to be a major film starring Elle Fanning and Justice Smith. Theodore Finch constantly thinks of ways he might kill himself, but each time something good stops him. Violet Markey exists for the future, counting …

per pagina