Boeken Regional Controller

Er zijn redelijk zware eisen voor het beroep van Regional Controller. Daardoor is er niet al te veel mogelijk. De vraag is daarentegen ook niet bijster hoog, dus er is een redelijk evenwicht. Het voordeel voor een Regional Controller is  dat wanneer er een tekort aan vraag is, hij nog eventueel als gewone controller of financial controller aan de slag kan. Dit zijn functies die grotendeels dezelfde eisen kennen.

Qua doorgroeimogelijkheden zit het redelijk goed. Er zijn nog genoeg hogere functies in het bedrijf, zoals de functie van controller of CFO. Eventueel is het mogelijk een bestuursfunctie te gaan bekleden.

Er zijn een hoop verschillende manieren om je te verdiepen in het beroep Regional Controller. Je kan een opleiding volgen, maar er zijn nog andere laagdrempelige manieren om aan die kennis te komen. Hieronder kan je diverse boeken, Ebooks of DVDs vinden waarmee je meer kan leren over de functie en de inhoud van het beroep Regional Controller. Er zijn boeken voor de beginner of voor de Regional Controller die verder wilt ontwikkelen binnen het vakgebied.

De 100 beste boeken voor een Regional Controller:

Burgers & BBQ Bites

Burgers & BBQ Bites

Burgers & BBQ Bites - Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789021575957 | 208 pagina's

Jord Althuizen’s nieuwste BBQ-boek Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites, met barbecuerecepten voor iedereen, voor fans van BBQ USA-style en Smokey Goodness. Back to the USA we go! In Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites neemt pyro-culinair avonturier Jord Althuizen je mee naar de States. Want soms heb je simpelweg geen tijd voor …

Uit de keuken van Fatima

Uit de keuken van Fatima

Uit de keuken van Fatima - Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789046824849 | 176 pagina's

Dat lekker koken en bakken niet moeilijk hoeft te zijn, bewijst foodblogger Fatima al meer dan vier jaar op haar succesvolle site uitdekeukenvanfatima.nl. Zowel kookgekken als beginnende koks genieten dagelijks van haar smaakvolle recepten, die vaak zijn voorzien van handige stap-voor-stap-foto's en slimme keukentips en -tricks. Van heerlijke Marokkaanse klassiekers als harira, visbastilla's, hele kip …

Smokey goodness

Smokey goodness

Smokey goodness - Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789021562292 | 192 pagina's

Smokey Goodness is door de vakjury uitgeroepen tot Kookboek van het Jaar 2016! Het boek won ook in de categorie beste vormgeving en fotografie (Erik Rikkelman en Remko Kraaijeveld). De jury over Smokey Goodness: 'Het BBQ thema is in dit boek van voor tot achter, op alle vlakken, doorgevoerd. Je ruikt de BBQ bijna. Het …

Hollandse happen

Hollandse happen

Hollandse happen - Nederlands | Druk: 5 | Hardcover | 9789021576053 | 143 pagina's

De lekkerste Hollandse happen van Blond Amsterdam, het kookboek voor alle fans van Blond Amsterdam en de Nederlandse keuken Voor alle fans van Blond Amsterdam en de Nederlandse keuken: in deze nieuwe uitgave van Blond’s Hollandse happen vind je de beste gehaktballen, de lekkerste kroketten en beste stamppotten van toen, met een originele Blond Amsterdam-twist …

Week Light

Week Light

Week Light - Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789000371082 | 256 pagina's

Week Light: supersnelle maaltijden waar je je goed bij voelt Donna Hay's nieuwste boek Week light zorgt ervoor dat je gedurende je drukke week goed eet. Snelle en eenvoudige doordeweekse maaltijden, met groente in de hoofdrol. Donna laat je zien dat eten gaat over voeden, bijtanken en energie opdoen, op een manier die barstensvol heerlijke …

Falastin

Falastin

Falastin - Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789059569928 | 352 pagina's

Het langverwachte vervolg op Ottolenghi's bestseller Jeruzalem! Van de co-auteurs van de Ottolenghi-bestsellers Jeruzalem, Ottolenghi - Het Kookboek en Simpel. Sami Tamimi en Tara Wigley reizen door Bethlehem, Oost-Jeruzalem, Nablus, Jenin, Haifa, Akka, Nazareth, Galilea en de Westelijke Jordaanoever en nodigen je uit om de smaken uit Sami's thuisland te ervaren. Het eten is de …

Jamie kookt Italië

Jamie kookt Italië

Jamie kookt Italië - Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789021569598 | Geen personage | 408 pagina's

Met ‘Jamie kookt Italië’ keert Jamie Oliver terug naar zijn culinaire roots: Italië. Meer dan 140 heerlijke klassiek Italiaanse recepten anno nu, Jamie-proof! Jamie Oliver deelt in ‘Jamie kookt Italie’ graag zijn liefde voor de Italiaans keuken met je. Van heerlijke antipasti als cheesy risottoballetjes of voorjaarsbruchetta, geliefde pasta’s als klassieke Carbonara of linguine met …

An An Vietnamese Familierecepten

An An Vietnamese Familierecepten

An An Vietnamese Familierecepten - Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789024588404 | 224 pagina's

An An – oftewel: ‘aan tafel!’ Met dit kookboek ontdek je hoe verrassend Vietnamees eten kan zijn, variërend van traditionele maaltijden tot het nieuwste streetfood. Schuif aan bij Mai Nguy?n en laat je betoveren door haar recepten in dit Vietnamese kookboek. Haar gerechten zijn onweerstaanbaar, gezond en geschikt voor iedere thuiskok. Doe je tegoed aan …

Zoals alleen oma dat kan

Zoals alleen oma dat kan

Zoals alleen oma dat kan - Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789400506794 | 239 pagina's

Samen met Danny Jansen koken zes Indische oma’s in Zoals alleen oma dat kan hun heerlijkste familierecepten. Het zijn gerechten vol herinneringen en nostalgie, maar tegelijkertijd helemaal van deze tijd. Zo maakt Oma Paula voor het eerst in zeventien jaar weer Sajur Mangut (pittige makreel), het gerecht waar haar overleden man zo dol op was; …

Azië

Azië

Azië - Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789059569775 | 304 pagina's

Meera Sodha laat zich voor dit boek inspireren door de Aziatische keukens: van India tot Indonesië, van China tot Singapore en van Thailand tot Vietnam. Of je nu vegan of vegetariër bent, of gewoon dol op gerechten met plantaardige ingrediënten. Dit is modern eten zonder gedoe. Azië bevat gerechten met noedels, rijst, curry's, salades en …

per pagina